Хочете щоб Ваша дитина виросла порадною і реалізованою у своєму житті?
Цікавитесь темою відповідального батьківства?
Прагнете краще порозумітись із своєю дитиною і зрозуміти причини її поведінки?

Як виховати успішну і щасливу дитину?

На превеликий жаль, поки що не так багато батьків ставляться до батьківства відповідально, думаючи: а навіщо вчитися виховувати дитину, я і так усе знаю: вищу освіту маю, бізнес розвиваю, собі якось раду даю, мене он якось виховали без книг, то з якого дива ще хтось вказуватиме, як поводитися з дитиною?

Однак за це поверхневе ставлення доводиться платити дорогою ціною, передаючи свої проблеми у спадок дітям, а потім і онукам. Адже всі без винятку життєві моделі й основні сценарії закладаються у ранньому віці – до 3-5 років! Книга буде цікавою і корисною всім, хто вже мають дітей будь-якого віку, а також тим, хто готуються стати батьками.

Майбутнє Вашої дитини – залежить від вашої поведінки зараз!

Цінний вклад у розвиток дитини часто можна прирівняти до звичайної іграшки. Ви готові прийняти правильне рішення успішного виховання своїх дітей?

271265795_d5cd50bdc703

Замовити книгу

Особливості книги

  • Книга яка дозволить Вам порозумітися із своєю дитиною, а також зрозуміти причини своєї поточної поведінки, які криються у вашому дитинстві!
  • Зачіпає всі найважливіші теми, які турбують батьків;
  • У стислій формі представлено дуже багато змісту;
  • Книга допоможе вирішити як поточні так і хронічні задавнені конфліктні ситуації з дитиною, а також навчить не створювати їх у майбутньому;
  • Книга читається на одному подиху, але потім її зазвичай перечитують по декілька разів;
  • Книга містить безліч порівнянь і аналогій, які ви зможете легко запам’ятати, для подальшого використання;
  • Продано уже понад 10 000 примірників книг автора, ця книга – це уже четверте перевидання!
  • 168 сторінок, м’яка палітурка, зручний формат.

Доброго дня, Романе! Моїми сусідами є молода сім’я. В них двоє дітей, дві дівчинки. Одна цього року пішла в 1-ий клас, а друга трохи старша. Життя через стінку дає можливість чути, що в них відбувається. Там часто траплялись крики на дітей, плачі та все решта, що дехто називає вихованням. Якось вони мене закликали подивитись до ПК, і поки я там сидів, мені мама весь час розказувала про труднощі у вихованні (одна не слухає, а другу ручки в руках не навчиш тримати). На фоні того, що мама хотіла своїх дочок зробити відмінницями і всевстигаючими, картина вимальовувалась сумна. Я вирішив тій мамі вручити Вашу книгу про виховання дітей. Купив, дав, читайте. Я її не бачив десь 2,5 міс. І сьогодні зранку я її зустрів запитанням як книга. І тут вона стала дуже захоплено мені розповідати про те, що почала використовувати у вихованні, що бачить реальний результат. Загалом дуже задоволена. Дуже Вас хвалила. Давала своєму чоловікові читати, але він відмовляється словами “буду виховувати як мене виховували. Зі мною ж нічого не сталось, живий, здоровий”.
І що головне, шуму з їхньої квартири вже не чути.

Ігор Шавель, Львів

Привіт, Роман. Читаю твою книгу про дітей. Дуже сподобалась. Дізнався дуже багато цікавого. Ніколи не думав, що поведінка дітей залежить від внутрішнього стану її батьків!

Ониськів Ярослав, Львів

Книга мега-корисна. Ще будучи вагітною я прочитала її із захопленням та рекомендувала всім. Знаю, що читатиму її ще багато разів. Займає місце на моїй полиці серед таких відомих психологів як Гіппенрейтер, Мазліш та ін. Автор пише дуже невимушено і легко, адже сам являється батьком! Тут і про виховання з любов’ю, про характер дитини, є і спец розділ для татусів:) Дуже корисно прочитати і навчитися виховувати в дитині внутрішню мотивацію. Книга мені однозначно сподобалось.
Дуже хочеться, щоб ви і надалі не покидали цей напрям, а видавали книги про виховання дітей, про взаємини в сім*ї. Це дуже корисно, адже від батьків залежить, якою дитина виросте і стане в майбутньому. Можна і поради для педагогів… Я сама педагог і хотіла б більше розуміти своїх учнів, знаходити до них підхід, а це можливо лише тоді, коли добре орієнтуєшся у психології дитини, психології учня нашого часу.

Роксолана Коліба, Старий Самбір

Враження дуже позитивні, автор націлений стати мостиком між світом дорослих і дітей, щоб дати їм зрозуміти або нагадати, ” ми з тобою одної крові”, як у Кіплінга. І тоді усвідомивши це ми перестаєм затрачати час і енергію на зясування ситуацій, хто в дома господар…. А просто ростем і навчаємось один від одного на рівних, використовуючи кожну хвилину яку проводим з нашими набільшими вчителями в житі…. Рекомендую цю книгу всім львівським винахінкам як одну з настільних книг, по саморозвитку….. З повагою

Олена Богатирьова,

директор методист ТС "Винахідник"

Краще б я її не читала!Майже все, як виявляється, роблю не зовсім правильно, тай взагалі, це все не так просто як здається!», — поділилась зі мною своєю думкою про книжку одна з моїх клієнток. Я дуже вдячна за правду, ці слова були щирі, адже це прекрасно коли людина може визнати свої помилки, і готова змінюватися! Для мене ця книжка, як постулат у сучасному підході до виховання дітей. Це атомна бомба для радянських стереотипів, в яких наше суспільство зав’язло як в болоті, коли мова йде про виховання дітей. В моїй роботі, це настільна книга, яку рекомендую всім хто звертається за порадою. Вперше, коли почала читати книгу, стільки влучних думок, прикладів, висновків та порад з кожною сторінкою, це просто неймовірно; як бальзам на душу, що є така людина, яка написала цю прекрасну книгу, що тепер в мене є можливість опиратися у своїх твердження на книгу Романа Кушніра «Як виховати щасливу та успішну дитину», це прекрасно знати, що те про що ти говориш, – правильно, адже у мене є однодумці!:) В своєму житті ми обираємо професію і готуємося до неї, вчимося в інститутах, відвідуємо практичні курси, адже будемо нести відповідальність, хочемо буди кращими. Коли стаємо батьками відповідальність найбільша яка тільки може бути, це здоровя і щастя нашої дитини, проте якщо ми до цього не готувалися, не вчилися то про результат важко щось сказати, тому так важливо сьогодні читати подібну літературу і цікавитися таким питанням як правильно виховувати дітей! Рекомендую цю книгу всім хто любить своїх дітей та внуків!

Наталя Заєць

керівник дитячого центру Майстерня знань

Темп сучасного життя настільки швидкий, а “рамки” власного сприйняття під тиском цього темпу так стираються, що деколи забуваєш, яка роль тобі відведена сьогодні..Книга п.Романа, яка потрапила мені до рук ніби зняла певні обмеження свідомості і заставила мене повернутися далеко у своє дитинство..Не лише зі сторони спостерігати за своєю поведінкою та спілкуванням з дітьми, але, зрозумівши звідки у підсвідомості появляється бажання повести себе у даній ситуації саме так, поміняти свою поведінку..Книга – надзвичайно цінний практичний матеріал. Більше того, це матеріал для “добрих” експериментів у вихованні: звикли робити по одному, навіть не замислюємося на цим, чому так, а тут Книга – спробуй зробити інакше! І – працює! Дякую за екскурс у минуле своєї свідомості та бажання у майбутньому спостерігати з своїми успішними, сповненими любові та впевненості в себе дітьми.

Оля Бундз

Мама трьох донечок, і просто бізнес леді

Книга мега-корисна. Ще будучи вагітною я прочитала її із захопленням та рекомендувала всім. Знаю, що читатиму її ще багато разів. Займає місце на моїй полиці серед таких відомих психологів як Гіппенрейтер, Мазліш та ін. Автор пише дуже невимушено і легко, адже сам являється батьком! Тут і про виховання з любов*ю, про характер дитини, є і спец розділ для татусів:) Дуже корисно прочитати і навчитися виховувати в дитині внутрішню мотивацію. Книга мені однозначно сподобалось.

Дуже хочеться, щоб ви і надалі не покидали цей напрям, а видавали книги про виховання дітей, про взаємини в сім*ї. Це дуже корисно, адже від батьків залежить, якою дитина виросте і стане в майбутньому. Можна і поради для педагогів… Я сама педагог і хотіла б більше розуміти своїх учнів, знаходити до них підхід, а це можливо лише тоді, коли добре орієнтуєшся у психології дитини, психології учня нашого часу.

Книга гарно дає зрозуміти про любов, увагу і повагу, яку необхідно проявляти до маленької особистості, яка теж є вчителем у житті дорослого.

“Дякую Вам за працю, за легко і доступно написані книжки, які завжди можуть підказати, порадити.. З радістю читатиму ще))”

Кучинська Ірина

Доброго дня! Вирішила перечитати книгу перед тим як залишити відгук. Зараз, коли Вадимку два рочки, вона сприймається зовсім по іншому .Насправді дуже багато змісту в мінімумі тексту. Щоб осягнути максимум треба вже багато чого для себе розуміти, бути досить свідомим та відповідальним. Ще прив’язувати все до конкретних ситуацій – розуміти як діяти на практиці. Хоч трохи спілкуватись з мамами і татами які теж це використовують – тоді простіше пояснювати іншим дорослим, ну і собі)
Коли читала вперше – багато речей для мене було нереально складно виконати. Можливо через те що боялась щось зробити не так. Тому книга трохи лякала) Але зараз все сприйняла набагато простіше. Можливо тому що вже бачу чіткіше реакцію Вадимка (хоч і через місяць)) і більше почала довіряти Саші. Зауважила, що коли намагаюсь зробити все надто ідеально – на наступний день все йде шкереберть. Тому вже не сильно розстроююсь коли щось не виходить.
З того що більш менш виходить – вчусь домовлятись – чекаю поки Вадимко щось захоче. Намагаюсь пояснювати що робити, підтримувати ініціативу. Коментую свої дії, залучаю до прибирання, приготування їжі…Розповідаю що збираємось робити. Бавлюсь)
Над цілісністю та відносинами з батьками мені ще багато працювати. Часто втікаю зі стану тут і зараз. Багато чого не приймаю. Складно уявити як все буде коли вернусь до повноцінної роботи.
В книзі описано ще багато речей які ніби розумію – але практично застосувати складно – ще не готова. Тому, думаю, що наступного разу прочитаю знову як вперше))
Загалом – Дякую!Мені книга дуже допомагає виробити гармонійне ставлення до процесу виховання!

Петровська Мар'яна