Хочеш навчитися бути направду ефективним впродовж життя, а не просто метушливим?
Шукаєш книгу по тайм-менеджменту, але не просто з загальними рекомендаціями, а глибоку і продуману?
Прагнеш прожити сповнене сенсу життя?

Створюй! Дій! Досягай!

Триста тисяч кроків до успіху

Створюй! Перші сто тисяч кроків до успіху

Ця книга може стати для Вас практичним і водночас мудрим порадником в царині постановки і досягнення цілей. Вона зможе провести Вас всіма лабіринтами і потаємними стежками, з якими стикається кожна людина, що блукає у пошуку власного призначення. Наша правильно вибрана життєва ціль – це половина про йденого шляху, але як визначити і перевірити, що це справді моя ціль? Якщо Ви хоч колись розмірковували над таким запитанням, то ця книга саме для Вас.

Дій! Другі 100 000 кроків до успіху

Книга “Дій!” – друга з трилогії “Створюй! Дій! Досягай!” Вона покликана забезпечити читача усіма необхідними інструментами тайм-менеджменту для швидшого і легшого досягнення власних цілей. І, що важливо, зачіпає набагато ширше коло питань, аніж лише пов’язаних з управління часом, а загалом більшість того, що формує спосіб мислення успішної і щасливої людини.

Досягай! Треті 100 000 кроків до успіху

Книга “Досягай!” – третя з трилогії “Створюй! Дій! Досягай!” – покликана забезпечити читача розумінням тонкощів управління собою у часі, таких як робота з рутиною, стан «тут і зараз», механізм формування звичок і залежностей, глибинне ставлення до поняття час, мотивація тощо. Призначена для всіх, хто прагне постійного особистісного зростання і хоче змінити світ на краще, починаючи з себе.

Візьми свій шанс на Успіх

Переконайте себе самі, одноразова інвестиція в ці книги, замість покупки 4-ох кілограмів апельсинів, дасть Вам рішучий старт і впевнений рух до успіху

orange_PNG791

Замовити

Особливості книг

  • Найкращі книги україномовного автора про постановку цілей і пошук свого призначення, а також про самоорганізацію!
  • Книги дозволять вам перейти на зовсім новий рівень ефективності завдяки розумінню того, як управляти собою в часі і що зазвичай заважає нам досягати більшого:
  • Зачіпає всі! аспекти тайм-менеджменту: глибинний і комплексний підхід! (лише почитайте зміст!)
  • Містить і чіткі рекомендації до дій і чудово надихає до реалізації задуманого!
  • Книга допоможе Вам знайти своє призначення, сформувати цілі, спланувати їх досягнення і нарешті почати діяти із задоволенням;
  • Книги містять безліч прикладів, порівнянь і притч, тому легко сприймаються і використовуються!
  • Продано уже понад 10 000 примірників книг автора!
  • Разом обсяг книг 160+198+376=834 сторінок! м’яка палітурка, зручний формат.

З книгами "Створюй! Дій! Досягай!" Ви завжди матиме з собою цінні поради та найкращі рекомендації

Замовити

Романе, низький Вам уклін за Вашу працю! Ви змінюєте світ на краще! Я під враженням від прочитання книги «Створюй». Захоплива подорож від практичних рекомендацій до глибокого філософського змісту. Книга просто необхідна людям, які перебувають в пошуку свого призначення, а також тим, які сумніваються у правильності вже зробленого свого вибору. Помітно, що Ви керуєтесь тими принципами, які викладаєте у цій книзі. Тож вона надихає. Ще раз дякую за побажання вірних цілей у житті. Після прочитання книги я це побажання сприймаю зовсім по-іншому ніж до))

Злата Словінська, м. Львів

Вітаю! Недавно закінчив читати Вашу книгу “ Мистецтво відповідального спілкування ” , а також першу книгу з трилогії “ Створюй. Дій. Досягай ” . Почав читати другу. Однак, саме після прочитання першої книги зі складу трилогії задумався над тим, що потрібно змінювати свій рід діяльності. В зв’язку з тим, що освітянська сфера діяльності зазнала кризи, два місяці назад я втратив роботу у ВУЗі та став на облік у Центр зайнятості. Можливо не потрібно «зациклюватись» на тому, щоб працювати в освітянській сфері, а спробувати свої сили у малому бізнесі? Але коли почав «перелопачувати» можливі ідеї для бізнесу, то….чесно кажучи був шокований… Як обрати саме те, що підійде саме для мене? Зараз читаю другу книгу «Дій», і зрозумів, що потрібно саме діяти, а не тільки думати, адже мені лише 39 років і все можна змінити…

Кривоконь Олександр, м. Вінниця

Прочитала вашу книгу “Створюй! перші 100 000 кроків до успіху”. Дуже цікава і доречна. Мені вона потрапила у руки якраз вчасно і допомогла визначитись із цілями. Особливо справив враження розділ, в якому розповідаєте про “перспективність та нереалізованість”, ваші слова і приклади змусили задуматись глибше над цим питанням і зрозуміти дуже чітко, що діяти потрібно зараз, а не в майбутньому. Дякую!

З повагою, Марія Оприск